به گزارش سایت خبری مرودشت نا، همزمان با هفته منابع طبیعی و درختکاری مردم طبیعت دوست بخش درودزن با کاشت نمادین چندین نهال در شهر رامجرد این هفته را گرامی داشتند. روح اله نعمتی بخشداردرودزن در این مراسم بابیان اینکه درختکاری از کارهای نیک و توصیه شده پیامبران بوده، از غرص بیش از ۲۰۰۰ اصله […]

به گزارش سایت خبری مرودشت نا، همزمان با هفته منابع طبیعی و درختکاری مردم طبیعت دوست بخش درودزن با کاشت نمادین چندین نهال در شهر رامجرد این هفته را گرامی داشتند.

روح اله نعمتی بخشداردرودزن در این مراسم بابیان اینکه درختکاری از کارهای نیک و توصیه شده پیامبران بوده، از غرص بیش از ۲۰۰۰ اصله درخت در این هفته خبر داد و گفت: امیدوار هستیم با کاشت نهال در خانه ها و روستاها بتوانیم فرهنگ درختکاری را به طور گسترده تر در این بخش نهادینه کنیم.

عبدالعلی غلامی شهردار رامجرد نیز دراین مراسم گفت: امسال بیش از ۵۰۰ اصله نهال در سطح شهر رامجرد غرص خواهد شد که این نهال ها از نوع سرو، اقاقیا، نارنج، صنوبر و… می باشد.

خبرنگار: حسن درستی خبرنگار صدا و سیمای مرکزفارس- درودزن

تاریخ انتشار مطلب:2017/02/15 - 20:59

خرید سرور مجازی کسب درآمد از وبلاگ و وبسایت خود پایگاه اموزش بدنسازی فلکس آنلاین | FlexOnline محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما