به گزارش سایت خبری مرودشت نا، به مناسبت دهه فجر و به منظور عمق بخشی به اقدامات نیروی انتظامی در جهت تامین امنیت منطقه و تسهیل امور مردم در بخش درودزن، پاسگاه انتظامی رامجرد به فرماندهی انتظامی تبدیل گردید. سردار احمدعلی گودرزی فرمانده نیرو انتظامی استان فارس با حضور در پاسگاه انتظامی رامجرد، هدف از […]

به گزارش سایت خبری مرودشت نا، به مناسبت دهه فجر و به منظور عمق بخشی به اقدامات نیروی انتظامی در جهت تامین امنیت منطقه و تسهیل امور مردم در بخش درودزن، پاسگاه انتظامی رامجرد به فرماندهی انتظامی تبدیل گردید.

سردار احمدعلی گودرزی فرمانده نیرو انتظامی استان فارس با حضور در پاسگاه انتظامی رامجرد، هدف از این تغییر را عمق بخشیدن به تامین امنیت، خوشایند کردن محیط کار برای کارکنان نیروی انتظامی و تعالی رفتار و منش کارکنان در راستای تسهیل درانجام امور انتظامی برای مردم بیان و تصریح کرد: اقدامات نیروی انتظامی در این منطقه هدفمندتر و بهتر از گذشته  انجام می پذیرد و با انجام کار مضاعف هم تکریم مردم ولایتمدار و هم حقوق شهروندی رعایت میشود.

همچنین گودرزی از تامین نیرو، تجهیزات و خودروهای مناسب در این فرماندهی خبر داد و استقرار یک ایستگاه راهنمایی و رانندگی در شهررامجرد در آینده ای نزدیک را به مردم بخش درودزن نوید داد.

فرماندهی انتظامی رامجرد از این بعد به عنوان کلانتری ۱۴ شهرستان مرودشت نیز آماده پاسخگویی به مردم ولایتمدار می باشد.

خبرنگار: حسن درستی خبرنگار آزاد صدا و سیمای مرکز فارس- درودزن

تاریخ انتشار مطلب:2017/02/15 - 20:57

خرید سرور مجازی کسب درآمد از وبلاگ و وبسایت خود پایگاه اموزش بدنسازی فلکس آنلاین | FlexOnline محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما