به گزارش سایت خبری رامجرد نیوز به نقل از مرودشت نا، حسینعلی رنجبر دبیر اقامه نماز شهرستان مرودشت در گفت‌وگو با ایکنا، از برگزاری دوره‌های آموزش تخصصی نماز در این شهرستان خبر داد و گفت: دوره مبین با کد ضمن خدمت جهت مدیران مدارش درودزن شهرستان مرودشت برگزار شد. وی افزود: ۱۰۴ نفر از مدیران مدارس و […]

به گزارش سایت خبری رامجرد نیوز به نقل از مرودشت نا، حسینعلی رنجبر دبیر اقامه نماز شهرستان مرودشت در گفت‌وگو با ایکنا، از برگزاری دوره‌های آموزش تخصصی نماز در این شهرستان خبر داد و گفت: دوره مبین با کد ضمن خدمت جهت مدیران مدارش درودزن شهرستان مرودشت برگزار شد.
وی افزود: ۱۰۴ نفر از مدیران مدارس و امام جماعت‌های فرهنگی در قالب دو کلاس، طی مدت دو روز به آموزش مفاهیم متعالی نماز پرداختند.
رنجبر ادامه داد: مدرسین این دوره حجج اسلام والمسلمین بحرینی و زارعی از اساتید مرکز تخصصی نماز کشور مباحث مرتبط را در محل آموزشگاه آینده سازان درودزن تدریس نمودند که با استقبال مدعوین همراه شد.
وی از آموزش شیوه‌های دعوت به نماز در دوره مذکور خبر داد و گفت: این عنوان یکی از دوره‌های مذکور است که توسط اساتید مورد توجه قرار گرفت و همچنین به سئوالات و شبهات حاضرین پاسخ داده شد.

تاریخ انتشار مطلب:2018/01/16 - 15:21

خرید سرور مجازی کسب درآمد از وبلاگ و وبسایت خود پایگاه اموزش بدنسازی فلکس آنلاین | FlexOnline محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما