به گزارش سایت خبری رامجرد نیوز به نقل از مرودشت نا، همزمان با چهارمین روز از ایام الله دهه فجر، خانه پزشک درمانگاه شبانه روزی شهر رامجرد از توابع شهرستان مرودشت  با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرماندار، رئیس شبکه و مرکز بهداشت و جمعی از مسئولین بخش درودزن افتتاح ، و به  بهره برداری رسید. رییس شبکه […]

به گزارش سایت خبری رامجرد نیوز به نقل از مرودشت نا، همزمان با چهارمین روز از ایام الله دهه فجر، خانه پزشک درمانگاه شبانه روزی شهر رامجرد از توابع شهرستان مرودشت  با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرماندار، رئیس شبکه و مرکز بهداشت و جمعی از مسئولین بخش درودزن افتتاح ، و به  بهره برداری رسید.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرودشت در مراسم افتتاح این مرکز با گرامیداشت دهه مبارک فجر، گفت خانه پزشک شهر رامجرد با هدف ایجاد شرایط و امکانات لازم برای پزشکان درمانگاه، در محوطه مرکز بهداشتی درمانی احداث شد تا از این پس مشکل اسکان و اقامت پزشکان در این منطقه مرتفع شود.
دکتر مسلم فلاحی ادامه داد: خانه پزشک شهر رامجرد با ۹۶ متر زیربنا و با اعتبار یک هزار و ۱۵۰ میلیون  ریال،  از ابتدای امسال کار ساخت آن شروع و هم اکنون آماده بهره برداری می باشد.
در این مراسم  مرتضی میرزایی بخشدار بخش درودزن با تبریک ایام الله دهه فجر، از زحمات مسوولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و شبکه بهداشت و درمان مرودشت برای رفع نیازهای بهداشتی درمانی بخش درودزن قدردانی کرد.

تاریخ انتشار مطلب:2018/02/05 - 15:52

خرید سرور مجازی کسب درآمد از وبلاگ و وبسایت خود پایگاه اموزش بدنسازی فلکس آنلاین | FlexOnline محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما