به گزارش سایت خبری مرودشت نا، به منظور آشنایی دانش آموزان با غذاهای سنتی و اصیل ایرانی جشنواره ای به همین مناسبت در مدرسه شبانه روزی امام خمینی(ره) شهر رامجرد برگزار گردید. در این جشنواره بیش از ۵۰ نوع غذاهای سنتی و اصیل ایرانی از جمله انواع آش ها، حلوا، دسر، پلو، خورشت و سبزی […]

به گزارش سایت خبری مرودشت نا، به منظور آشنایی دانش آموزان با غذاهای سنتی و اصیل ایرانی جشنواره ای به همین مناسبت در مدرسه شبانه روزی امام خمینی(ره) شهر رامجرد برگزار گردید.

در این جشنواره بیش از ۵۰ نوع غذاهای سنتی و اصیل ایرانی از جمله انواع آش ها، حلوا، دسر، پلو، خورشت و سبزی ها در معرض دید علاقه مندان قرار گرفت و دانش آموزان با فواید این غذاها آشنا شدند.

معصومه جمالی رییس مدرسه شبانه روزی امام خمینی(ره) هدف از برگزاری این جشنواره را تشویق دانش آموزان به استفاده از غذاهای سنتی و سالم و مقوی بیان کرد و گفت: امیدواریم با برگزاری جشنواره هایی از این قبیل بتوانیم تغذیه سالم را به دانش آموزان آموزش دهیم و استفاده از غذاهای ناسالم و کم ارزش را به حداقل برسانیم.

خبرنگار: حسن درستی خبرنگار آزاد صدا و سیمای مرکز فارس- درودزن

تاریخ انتشار مطلب:2017/02/15 - 20:55

خرید سرور مجازی کسب درآمد از وبلاگ و وبسایت خود پایگاه اموزش بدنسازی فلکس آنلاین | FlexOnline محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما