به گزارش آقای جواد زارع، فرمانده پایگاه بسیج امام رضا(ع) شهر رامجرد هر جمعه بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهر رامجرد حلقه های تربیتی صالحین با قوت بیشتر از قبل برگذار میگردد. بیشتر بسیجیان شهر رامجرد عضو این حلقه ها هستند و در شجره طیبه صالحین مباحث ارزشمند تربیتی، […]

به گزارش آقای جواد زارع، فرمانده پایگاه بسیج امام رضا(ع) شهر رامجرد هر جمعه بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهر رامجرد حلقه های تربیتی صالحین با قوت بیشتر از قبل برگذار میگردد.
بیشتر بسیجیان شهر رامجرد عضو این حلقه ها هستند و در شجره طیبه صالحین مباحث ارزشمند تربیتی، معرفتی و بصیرتی مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد.
برپایی این حلقه های معرفتی از ماموریت های بسیج است و با برگزاری حلقه های صالحین در مساجد، زمینه های تعالی معنوی توأم با رشد ایمان و بصیرت بسیجیان، تعلیم و تربیت مدیران و مربیان شایسته و کارآمد فراهم می شود.
حلقه های صالحین  باعث تقویت باورهای دینی و توسعه اخلاق و رفتارهای اسلامی در میان آحاد بسیجیان می شود و بسیج نیروی کارآمد کشور در همه میدان ها ست.

تاریخ انتشار مطلب:2018/02/10 - 21:48

خرید سرور مجازی کسب درآمد از وبلاگ و وبسایت خود پایگاه اموزش بدنسازی فلکس آنلاین | FlexOnline محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما